preskoči na sadržaj
Popis djelatnika

Ravnatelj: Boris Poljak

 

Stručna služba:

Pedagoginja: Deana Gaić Kaličanin

Defektologinja: Tamara Bošković

Knjižničarka: Orjana Perković

 

Učiteljice/učitelji:

Razredna nastava:                                            Predmetna nastava:

Daniela Dadić                                                    Vesna Raić

Eleonora Lolić                                                    Silvija Krka

Danica Samardžić                                               Sanda Plenković

Milena Vladanović Mandalinić                             Sonja Marinković

Dunja Matković                                                  Tomislav Margan

Iris Koprčina                                                       Milena Mrčela   

Anka Petrinović                                                  Anita Perkušić

Tina Šćepanović Stanić                                        Dijana Klarić

Gorana Medak                                                     Vesna Filaković

Miranda Jelavić                                                   Tanja Pezo Gotovac

Ivana Kalajžić Jurica                                           Đurđica Osibov

Anđela Babić                                                       Anita Sučić

Lara Berka                                                          Lena Martinić

Tatjana Šušnjar                                                   Ana Marjanović

Marija Dedić                                                       Antonia Čagalj

Marija Perković                                                   Marina Domić Orlandić

Ana Gojo (Iva Vučak)                                           Magdalena Kaliterna

Željka Jurjević                                                    Ana Pleić

Gorana Žurić                                                       Domina Tafra

Ivana Babaja                                                       Nedjeljko Klanac

Tihana Maglica                                                    Josip Ančić

Željana Dujmović                                                Edita Alebić

Ankica Potrebić Dundić                                        Braco Vrca

Antonela Butorović                                              Branimir Brstilo

Martina Šindik                                                     Esma Bojanić

                                                                          Meri Jurić

                                                                          Danica Bašić

                                                                          Jagoda Gudić

                                                                          Oršula Miše

                                                                          Dean Milanko

                                                                          Sandra Grgurević

 

Administrativno osoblje:

Tajnica: Blaženka Pleić

Računovođa: Zrinka Perajica

 

Tehničko osoblje:

Kućni majstori: Edo Roščić

                         Ivica Mekinić

Čistačice: Tonkica Bečić

                 Vila Kevo

                 Kristina Marinković

                 Ana Mekinić

                 Marija Mikas

                 Cvita Komar

                 Spomenka Maršić

                 Dubravka Perišić

                 Izabel Lončar

                 Marina Jelić

Kuharice: Vesna Pancirov

                Lea Marasović

 

 

 

 

 

 

Tražilica



Vremenske prilike


Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 11. 2011.

Ukupno: 349606

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Korisni linkovi
Pomoć djeci

Obrazovanje
 • e-skola

Ekologija

Školstvo

Dnevni tisak





preskoči na navigaciju