Oglasi za posao (natječaji)

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA

U privitku se nalazi natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme za 30 sati tjedno:

POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA – određeno nepuno radno vrijeme (30/40)

Natječaj Pomoćnik u nastavi (30 sati)

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA

U privitku se nalazi natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme za 29 sati tjedno:

POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA – određeno nepuno radno vrijeme (29/40)

Natječaj Pomoćnik u nastavi (29 sati)

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA

U privitku se nalazi natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme za 27 sati tjedno:

POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA – određeno nepuno radno vrijeme (27/40)

Natječaj Pomoćnik u nastavi (27 sati)

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA

U privitku se nalazi natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme za 24 sata tjedno:

POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA – određeno nepuno radno vrijeme (24/40)

Natječaj Pomoćnik u nastavi (24 sata)

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA

U privitku se nalazi natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme za 23 sata tjedno:

POMOĆNIK U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA – određeno nepuno radno vrijeme (23/40)

Natječaj Pomoćnik u nastavi (23 sata)

NATJEČAJ ZA IMENOVANJE RAVNATELJA/ICE OSNOVNE ŠKOLE POJIŠAN

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Osnovne škole Pojišan, Split objavljen je u Narodnim novinama broj 113/2024 dana 2. listopada 2024. godine i na mrežnim stranicama Osnovne škole Pojišan, Split dana 2. listopada 2024. godine.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama i na mrežnoj stranici Osnovne škole Pojišan, Split.

Natječaj za ravnatelja OŠ Pojišan

ODLUKA O PONIŠTENJU NATJEČAJA

U prilogu se nalazi Odluka o poništenju natječaja i natječajnog postupka za imenovanje ravnatelja/ice Osnovne škole Pojišan, Split.

Odluka o poništenju natječaja

NATJEČAJ ZA IMENOVANJE RAVNATELJA/ICE OSNOVNE ŠKOLE POJIŠAN

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Osnovne škole Pojišan, Split objavljen je u Narodnim novinama broj 62/2024 dana 22. svibnja 2024. godine i na mrežnim stranicama Osnovne škole Pojišan, Split dana 22. svibnja 2024. godine.

Natjecaj za ravnatelja 5/2024

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content