Školski časopis

PojišaNovine

Na samom izmaku 2018. školi smo za šezdeseti rođendan poklonili školski list. List je nastao kao zajednička suradnja učitelja i učenika vođenih ljubavlju prema školi i pisanju. Naš prvijenac s milenijskom fotografijom na naslovnici potvrđuje rad, uspjehe i kreativnost učenika Pojišana.

S prvim brojem uplovili smo u blagdane ispunjeni i sretni što nakon petnaest godina učenici na praznike odlaze s vlastitim primjerkom u rukama, osmijehom na licima i ponosom u srcu. Najveću vrijednost list duguje upravo učenicima koji su osuvremenili njegovo ime, prikupili brojne priloge, obradili teme, intervjuirali i iznijeli svoja razmišljanja.

Vođeni uredničkim timom učitelja mali novinari, a i ostali učenici ostvarili su skromnu želju da se list tiska i na dostojan način poprati sve što se u našoj školi događa.

Potaknuti pozitivnim povratnim reakcijama čitatelja inspirirani smo za daljnje stvaralaštvo, a u budućnosti i u digitalnom izdanju. Za početak poslat ćemo ga na prosudbu stručnjacima na županijsku smotru učeničkog stvaralaštva LIDRANO.

Zahvaljujemo se svima koji su nas podržali kupnjom lista, sponzorima, suradnicima i našem ravnatelju bez kojeg list ne bi ugledao svjetlo dana.

Dio atmosfere u školi prilikom dolaska lista na naš božićni štand pogledajte u fotogaleriji.

PojišaNovine za nas nisu samo list, kao što ni škola nije samo nastava. To je spoj snova, prijateljstva, ljubavi i suradnje malih i velikih koji nas nadahnjuje da rastemo i stvaramo na vaše i naše zadovoljstvo.

Uredništvo

objavio: Administrator   datum: 21. 1. 2019.

« Svibanj 2024 »