Obavijest roditeljima budućih prvaša

Poštovani roditelji budućih prvaša,

S obzirom na učestale upite kako upisati dijete u naš cjelodnevni boravak, putem aplikacije, objasnit ćemo detaljnije kako to i napraviti.

Na samom početku upisivanja djeteta u školu potrebno je izabrati između nekoliko opcija: REDOVAN UPIS, REDOVAN UPIS DJETETA S TEŠKOĆOM, PRIJEVREMENI UPIS ILI ODGODU UPISA, što izabirete ovisno o tome ima li vaše dijete teškoće ili ne, je li školski obveznik ili nije, te ako je školski obveznik a vi smatrate da mu treba odgoda (o čemu nakon testiranja odlučuje Povjerenstvo škole).

Nakon unosa podataka o djetetu nudi vam se mogućnost označiti KOMERCIJALNI UPIS.

Tek kada označite komercijalni upis pruža vam se mogućnost potvrđivanja produženog boravka, što u slučaju naše škole znači CJELODNEVNI BORAVAK.

Izborom produženi boravak, vaše će dijete biti stavljeno na listu našeg cjelodnevnog boravka.

Nadamo se da će ovo biti od koristi.

ZA RODITELJE KOJI NEMAJU PRISTUP APLIKACIJI

Ukoliko nemate pristup aplikaciji za upis svog djeteta u prvi razred preko e-građanina, možete nam se obratiti za pomoć oko upisa.

Zbog svih ostalih poslova koje obavljamo u sklopu svog radnog vremena, tijekom idućeg tjedna na mrežnoj stranici škole objavit ćemo točne dane i sate kada možete doći u školu da zajedno izvršimo upis vašeg djeteta u sustav.

Ukoliko imate dodatnih upita, slobodno nas kontaktirajte preko e–maila ili na telefone koji se nalaze na stranici škole.

Za sve daljnje informacije vezano za upis u prvi razred nastavite pratiti našu mrežnu stranicu.

Hvala na razumijevanju.

Stručno razvojna služba škole

objavio: Administrator   datum: 22. 2. 2024.